Garanti ve İade

Satın almış olduğunuz bir ürünü 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan info@foxwelltr.com adresine mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün iade edilirken teslimat sırasında gönderilenijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Orijinal faturanın bulunmadığı durumlarda maalesef iade işlemi gerçekleştirilemez.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Teslimat Aşamasında Ürünün Zarar Görmesi;

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Paketin zarar gördüğünü bize bildirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlanacak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.

Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir;

İadeler mutlak suretteijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Ambalajı sökülmüş ürünlerde iade kabul edilmemektedir. 

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:ijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikteijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ile göndermeniz gerekmektedir. 

Bunların dışında bir sorum var, ne yapmalıyım?

Bu yardım belgesinde yer almayan soru, görüş ve önerileriniz için info@foxwelltr.com adresine mail atarak yardım alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı