i70TS TPMS & Arıza Tespit Diagnostik Cihazı

Marka: Foxwell

26,250.42 TL

i70TS, Android 9.0 işletim sistemine sahip yeni geliştirilmiş bir diagnostik cihazıdır. Sadece araç arıza tespiti teknolojisindeki aynı Foxwell avantajlarını içermekle kalmaz, aynı zamanda TPMS sistem kontrolü, sensör aktivasyonu ve programlama ve TPMS yeniden öğrenme dahil olmak üzere TPMS servis fonksiyonları ile donatılmıştır. Oto Servis ve teknisyenler için büyük kolaylık ve verimlilik sağlaması için tasarlanmıştır.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Çoklu Araç Markası Kapsamı

Çoklu Araç Markası Kapsamı

Otomotiv tamir atölyelerinin, herhangi bir araca etkin ve hızlı bir şekilde servis vermek için mümkün olduğunca çok şey alması önemlidir.
Foxwell i70TS, 90'dan fazla Amerikan, Asya ve Avrupa araç markası üzerinde hızlı ve kolay teşhis sağlar.

 

Birden Çok Denetleyiciye Erişim

Birden Çok Denetleyiciye Erişim

Foxwell i70TS, güç aktarma organları, şasi ve gövde sistemlerinin sorun kodlarına, donma verilerine ve canlı sensör verilerine erişime sahiptir. (ABS, hava yastıkları, gösterge paneli vb.)

Çoklu Özel Fonksiyonlar

Çoklu Özel Fonksiyonlar

Foxwell i70TS, kesintiyi devre dışı bırakma, servis sıfırlama, ABS havasını alma ve immobilizer programlama gibi en yaygın olarak gereken servis işlevlerine sahiptir.

 

Sorunları Daha isabetili Bulur

Sorunları Daha isabetili Bulur

Araç canlı verilerini metin ve grafik formatlarında görüntüler. Kolay ve sezgisel teşhis için etkileşimli canlı sensör grafiklerini birleştirir. Canlı veri kendi kendine öğrenme ve canlı veri menzili aştığında alarm. Aralıklı arızaları yakalamak için veri günlüklerinizi kaydeder ve oynatır.

Menü Yönlendirmeli Tarama, Otomatik VIN Okuma

Menü Yönlendirmeli Tarama, Otomatik VIN Okuma

Operasyon süreci ve araç bilgileri o kadar kullanıcı dostudur ki, aracı tamir etmek için neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için hızlıca gezinebilirsiniz. Eğitime gerek yok.
Foxwell i70TS, karmaşık araç tanımlama sürecinde gezinme ihtiyacını ortadan kaldırarak çeşitli VIN tanıma yöntemleri sunar. Size zaman kazandırır ve verimliliğinizi artırır.

 

Araç Sistemlerinin Otomatik Taraması

Araç Sistemlerinin Otomatik Taraması

Otomatik Tarama, aracınızda kurulu elektronik sistemi otomatik olarak bulur ve saniyeler içinde arıza kodları dahil olmak üzere aracınızın durumuna genel bir bakış sağlar.

Eksiksiz TPMS Fonks'yonu İle Donatılmıştır

Eksiksiz TPMS Fonks'yonu İle Donatılmıştır

Foxwell i70TS, Entegre TPMS anten modülü ile üniversal TPMS sensörlerini etkinleştirme / kodunu okuma, Foxwell T10 TPMS sensörünü programlama, orijinal otomobil lastiği basıncı izleme sistemini teşhis etme ve teknisyenlere yardımcı olmak için TPMS sensörü öğrenme prosedürlerini gerçekleştirme vb. dahil olmak üzere TPMS servisi için eksiksiz bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Tek bir kablosuz ve dokunmatik ekran tarama tabletiyle birden fazla işi hızlıca tamamlayın.

 

Güncellemeler Parmaklarınızın Ucunda

Güncellemeler Parmaklarınızın Ucunda

Wi-Fi Erişimi ile en son hata düzeltmeleri, yeni eklenen parametreler ve işlevler her zaman parmaklarınızın ucunda olacak.

Anında Destek

Anında Destek

Eşsiz hata ayıklama koleksiyonu, tanılama sorunlarınız ve hatalarınız için daha hızlı ve daha doğru düzeltmeler sağlar.
Team Viewer
Teknik ekibimizden Team Viewer uzaktan bağlantısı ile anında destek alabilirsiniz.

 

Mükemmel Mağaza Yönetim Özelliği

Mükemmel Mağaza Yönetim Özelliği

Geçmiş teşhislere ulaşmak size zaman kazandırır ve üretkenliğinizi artırır.
Foxwell i70TS, araç bilgileri ve önceki testlerden alınan DTC'ler ve müşteri bilgileri de dahil olmak üzere test edilen araçların kayıtlarını saklar; bu, günlük servis işlerinin yönetimi için büyük bir destektir.

Havale / EFT (%4) :25,200.40 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı